Výstavba zastávek v ulici Sokolovská způsobí dopravní omezení

18.09.2021 11:02

UHERSKÉ HRADIŠTĚ  - V polovině září bude zahájena výstavba dvou protilehlých autobusových zastávek v ulici Sokolovská. Během prací dojde k dopravnímu omezení na od okružní křižovatky u zimního stadionu směrem k centru Uherského Hradiště. Předpokládaný termín zahájení stavebních prací je 18. září.

V ulici vzniknou dva zastávkové zálivy v blízkosti okružní křižovatky u zimního stadionu. Stávající chodníky budou upraveny a vybudovány nové přístupové chodníky včetně  cyklostezky a vznikne nový přechod pro chodce. Součástí investiční akce je rovněž úprava veřejného osvětlení a doplnění mobiliáře,“ informoval tiskový mluvčí hradišťské radnice Jan Pášma.

Realizace stavby vyvolá nutná dopravní omezení, jak pro provoz po silnici, tak pro pěší.
Zdroj a foto: MěÚ Uherské Hradiště