Výstava na louce představí lokální umění

25.08.2021 15:17

OTROKOVICE - Obrazy, sochy, plastiky, grafiky, keramika, fotky, ale hlavně dobrá nálada opět ovládne žlutavské údolí Zeliska.
„U chalupy u lesa Žlutava 113 se v pátek 27. srpna od 15 do 18 hodin uskuteční setkání umělců. Díla svých členů přestaví Spolek výtvarného umění Kroměřížska, Valašský názor, Fotoklub Beseda Otrokovice a pořádající Spolek Rozumění,“ informovala Lebka Vaculová zm otrokovické radnice.

Inspirace přírodou a umění v přírodě. Spojení, kterým by se dala popsat již tradiční, přesto stále neokoukaná a atraktivní Výstava na louce. Mezi lučním kvítím či ve stylové stodole jsou volně rozmístěna díla, která vznikla pod rukama umělců z blízkého okolí. Pokochat se, může přijít každý. „Stačí si vzít něco do sebe a něco pod sebe. Zkrátka přijďte pobejt,“ vyzývá za pořádající spolek Rozumění Jiří Holub. Příjemnou atmosféru výstavy doplní hudební doprovod v podání country kapely Hogo fogo.

Zdroj a foto: MěÚ Otrokovice