Všesvatský jarmark láká na tradiční zboží i doprovodný program

22.10.2021 07:11

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM - Město Rožnov pod Radhoštěm ve spolupráci s T-klubem, kulturní agenturou, dnes a v sobotu 23. října na Masarykově náměstí tradiční Všesvatský jarmark.
„Nakupující se mohou těšit na květiny, podzimní dekorace, keramické výrobky, svíčky, sortiment vztahující se přímo k svátku Všech svatých, sýry nebo masné výrobky. Doprovodný program v pátek odstartuje cimbálová muzika Aldamáš již od 10.00 hodin,“ uvedla tisková mluvčí rožnovské radnice Petra Gracláková.
„Slavnostní zahájení proběhne v 16.30 a následně vystoupí Lucie Redlová & Garde,“ řekl Pavel Jakubík z T klubu – kulturní agentury. Páteční dění uzavře skupina Navalentym & Yarka.

V sobotu začíná Všesvatský jarmark již v 10.00 hpdin, kdy doprovodný program zahájí cimbálová muzika Javořina. V odpoledních hodinách bude zúčastněným zpříjemňovat nákupy na náměstí dechová hudba Rožnovanka.

Zdroj a foto: MěÚ Rožnov pod Radhoštěm