V Malenovicích hořela hospodářská budova

28.03.2021 17:26

MALENOVICE – Požár hospodářské budovy ve Zlíně-Malenovicích dnes časně ráno likvidovaly čtyři jednotky hasičů. Nikdo nebyl zraněn, příčinou vzniku požáru a výší škody se zabývá vyšetřovatel hasičů.
„V 6:17 hodin byl vyhlášen požární poplach jednotkám profesionálních hasičů ze stanic Otrokovice a Zlín a dále jednotkám z Malenovic a Prštného. Důvodem byl požár ve Zlíně-Malenovicích, který zasáhl část hospodářské budovy. Hasiči okamžitě po příjezdu nasadili dva vysokotlaké proudy a požár během několika minut lokalizovali,“ informoval Pavel Řezníček z HZS Zlínského kraje.
Plameny zasáhly a zničily uskladněný materiál v prostorách jedné oddělené části objektu a díky rychlé reakci se nikam dál nerozšířily.
„Po kontrole prostor termokamerou, a po dohašení skrytých ohnisek ohlásil velitel zásahu v 6:53 hodin celkovou likvidaci požáru,“ dodal mluvčí hasičů.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje