Restart v Otrokovicích se letos neuskuteční

13.05.2021 07:31

OTROKOVICE - Letošní ročník tradiční motorkářské akce Restart, která se měla konat v sobotu 15. května, se definitivně neuskuteční. Rozhodli o tom organizátoři.
„Akce Motobesip – Restart má za cíl zahájit motorkářskou sezonu a připomenout, že ohleduplnost na silnicích znamená zároveň bezpečnost. Akce se každoročně těší velké přízni aktivních účastníků z řad řidičů motocyklů i ostatní přihlížející veřejnosti. Tradičně bývá zahájena společnou vyjížďkou motorkářů po silnicích našeho kraje s následným cílem na parkovišti u společnosti Contitental Barum, kde probíhá bohatý doprovodný program opět tematicky zaměřený na bezpečnost na komunikacích,“ informovala tisková mluvčí otrokovické radnice Romana Pastuszková.
„Doufáme, že v roce příštím bude situace stabilnější a  již se v rámci Restartu osobně setkáme. Děkujeme všem za pochopení,“ uvedla Renáta Krystyníková, jedna z organizátorek Restartu.

Zdroj a foto: MěÚ Otrokovice