Poliklinika v Otrokovicích bude dva listopadové pátky uzavřena

04.11.2021 07:48

OTROKOVICE - Provoz Městské polikliniky Otrokovice bude během následujícího měsíce po dva pátky omezen. „Již 5. listopadu bude budova po celý den uzavřena a o týden později, 12. listopadu, budou prostory polikliniky uzavřeny od 12.30 do 14.30 hodin. Důvodem je plánovaná odstávka elektřiny kvůli nutným opravám distribuční trafostanice,“ informovala tisková mluvčí otrokovické radnic e Lanka Vaculová.
„Vzhledem k rozsahu plánovaných prací, které potrvají více než týden, a koordinaci spolupráce několika firem bohužel není možné odstávku naplánovat bez omezení provozu polikliniky. Distribuční společnost má ze zákona právo přerušit v nezbytném rozsahu dodávku elektřiny,“ vysvětlil jednatel Městské polikliniky Otrokovice Pavel Javora s tím, že páteční odstávky byly zvoleny jako kompromisní varianta, protože v tyto dny je provoz na poliklinice nejmenší.
„Za způsobené komplikace se samozřejmě omlouváme jak všem nájemníkům, tak veřejnosti,“ vzkázal Pavel Javora.

Zdroj: Městský úřad Otrokovice

Foto: Archiv SNZ