Oprava chodníku v ulici 1. máje začne v úterý po Velikonocích

05.04.2021 11:56

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Práce na opravě chodníku v ulici 1. máje v délce 132 metrů, který je veden podél objektu společnosti Janek až k bytovým domům, začnou v úterý 6. dubna. Investice za 473 tisíc korun by měla být hotova do konce dubna roku.
„V první fázi dojde k odkrytí chodníku a uložení chráničky společnosti ČEZ pro budoucí vedení nízkého napětí. Následně bude zahájena výměna silničních obrubníků a stávající plošné dlažby za zámkovou,“ popsal proces Drahomír Janíček z MěÚ Rožnov.
Do opravy chodníku v ulici 1. máje u společnosti Janek město investuje 473 tisíc korun a předpokládané dokončení je naplánováno na konec dubna letošního roku.
„Chodník je na frekventovaném místě, proto je nutné, aby chodci dbali na zvýšenou obezřetnost v době oprav,“ zdůraznila tisková mluvčí rožnovské radnice Petra Graclíková.

Zdroj: MěÚ Rožnov pod Radhoštěm

Ilustrační foto: Archiv SNZ