Místostarostové navštívili děti z Klubíčka

02.06.2021 07:45

VSETÍN - Dětská skupina Klubíčko, fungující pod střediskem volného času Alcedo, si na konec května připravila tematický týden s názvem Moje město. Na závěr akce děti přišli pozdravit místostarostové Simona Hlaváčová, Tomáš Pifka a Pavel Bartoň.

„V rámci tematického týdne si děti užily spoustu her, povídání a tvoření nejen o Vsetíně, ale i o dalších městech či vesnicích. A protože jim nepříznivá pandemická situace znemožnila exkurzi na vsetínský městský úřad, poctili je návštěvou nejvyšší představitelé města,“ uvedla tisková mluvčí vsetínské radnice Jana Raszková.
 „Dětem jsme předali drobné dárky a popovídali si s nimi o práci na radnici. A jaká naše činnost je zajímala nejvíce? Rozhodně oddávání,“ sdělil místostarosta Pavel Bartoň, který těm nejmenším společně s kolegy u příležitosti dnešního Dne dětí vzkázal: „Přejeme vám zejména pevné zdraví a ať se můžete těšit z láskyplné péče vašich nejbližších. To je totiž v této covidové době to nejdůležitější.“

Zdroj a foto: MěÚ Vsetín