Hokejoví fanoušci mohou znovu parkovat zdarma u krajského úřadu

20.10.2024 08:58

ZLÍNSKÝ KRAJ – Návštěvníci zápasů hokejového klubu Berani Zlín mohou opět využívat parkování zdarma v budově č. 11 vedle Baťova mrakodrapu. „Fanoušci tady mohou odstavit auto v průběhu sezony 2024/2025 vždy ve dnech konání domácích ligových utkání, případně domácích utkání play off, a to od 16 do 21 hodin,“ informovala Soňa Ličková, krajská tisková mluvčí.

„Na základě dobrých zkušeností z předchozích let se na nás obrátilo vedení hokejového klubu s žádostí, zda bychom opět umožnili fanouškům bezplatně zaparkovat před domácími zápasy. A my jsme tento požadavek rádi vyslyšeli. Bezplatné parkování v garážích krajského úřadu znamená nejen větší komfort pro fanoušky, ale přispívá také ke zvýšení bezpečnosti a k zajištění pořádku ve městě,“ uvedl radní Zlínského kraje pro oblast mládeže a sportu Jiří Jaroš.

Zdroj: Zlínský kraj

Foto: Vlastimil Langer