Havarované vozidlo vyprostili z vsetínského potoka hasiči

16.03.2021 17:04

VSETÍN - Ulice Zbrojovácká ve Vsetíně musela být dnes odpoledne uzavřena kvůli zásahu složek IZS u havárie osobního automobilu, který sjel do místního potoka.
„Na místo nehody byli vysláni hasiči ze stanice Vsetín. Velitel zásahu na místě zjistil, že řidič narazil do stromu a sloupu veřejného osvětlení a poté přepadl přes zídku a skončil ve vodě.

Při nehodě byl zraněn řidič, který ve vozidle cestoval sám. Posádka zdravotnické záchranné služby muže na místě ošetřila a poté převezla do nemocnice,“ uvedla tisková mluvčí HZS Zlínského kraje Lucie Javoříková.

Hasiči do vody instalovali norné stěny pro případ, že by při manipulaci s vozidlem došlo k úniku provozních kapalin a odpojili autobaterii. „Velitel zásahu si k vytažení vozidla povolal vyprošťovací automobil ze stanice Otrokovice. Pomocí něho poté vozidlo vytáhli z koryta potoka zpět na silnici. Zásah velmi komplikovalo nepříznivé počasí, které trápilo zasahující hasiče,“ dodala tisková mluvčí.

Zdroj a foto: HZS Zlínského kraje