Havarijní oprava kanalizace uzavře Mírovou ulici

23.03.2021 07:37

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Společnost Vodovody a kanalizace Vsetín, a. s., (dále VaK Vsetín) zahájí v úterý 23. března havarijní opravu kanalizace v ulici Mírová. „Ulice bude během prací zcela uzavřena. Dílčí opravy zahájí firma v tomto týdnu také v ulicích Mostní a Schlattauerova,“ uvedl tiskový mluvčí meziříčské radnice Jakub Mikuš.
Oprava havárie kanalizace v ulici Mírová směrem ke křižovatce s ulicí Žerotínova bude zahájena v úterý 23. března. Současně plánuje společnost VaK Vsetín také havarijní opravu kanalizace v ulici Schlattauerova v místě parkovacích stání.
„V tomto týdnu pak provede i opravu odlehčovací komory v ulici Mostní. Délka prací bude odvislá od rozsahu havárií. Společnost VaK Vsetín prostřednictvím města Valašské Meziříčí žádá občany o trpělivost a respektování přechodné úpravy provozu na uvedených ulicích,“ dodal tiskový mluvčí radnice.

Zdroj: MěÚ Valašské Meziříčí
Ilustrační foto: Archiv SNZ