Děti z Valašského Meziříčí oslaví svůj svátek v neděli v zámeckém parku

04.06.2021 11:04

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - Díky postupnému uvolňování protikoronavirových opatření se v neděli 6. června promění park u zámku Kinských v pohádkový les. Děti v doprovodu rodičů zde tak budou moci oslavit svůj Den.
„Akce, jejímž hlavním organizátorem jsou Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí a Středisko volného času Domeček ve spolupráci s místní radnicí, startuje v 10.00 a potrvá až do 15.00 hodin,“ uvedl tiskový mluvčí meziříčské radnice Jakub Mikuš.
„Jsem moc ráda, že nám současná situace umožňuje při dodržení všech aktuálně platných opatření uspořádat oblíbený Den dětí v zámeckém parku. Malí návštěvníci se mohou v neděli 6. června těšit na pohádkový les a stanoviště se zajímavými úkoly, balónkové klauny či projížďky vláčkem,“ zve místostarostka Yvona Wojaczková.
Děti u vchodu do parku obdrží kartičku s prázdnými políčky a budou mít za úkol zaplnit ji razítky z jednotlivých podle Mikuše  také členové místní skupiny Českého červeného kříže, Městská knihovna Valašské Meziříčí, Muzejní a galerijní centrum, Charita Valašské Meziříčí, ZUŠ Alfréda Radoka, TJ Valašské Meziříčí, Muzeum regionu Valašsko či T. J. Sokol Valašské Meziříčí.

Zdroj: MěÚ Valašské Meziříčí
Ilustrační foto: Archiv SNZ