Další tragická dopravní nehoda, mladý řidič zraněním po nehodě podlehl

25.01.2020 14:21

ZLÍNSKO - Ve čtvrtek ve tři hodiny odpoledne byli na místo tragické nehody do Prostřední Bečvy na Vsetínsku vysláni profesionální hasiči ze stanice Valašské Meziříčí, hasiči města Rožnov pod Radhoštěm a dobrovolná jednotka z Horní Bečvy. Došlo tam ke srážce osobního vozidla s kamionem. Teprve třiadvacetiletý řidič osobního vozidla srážku s kamionem nepřežil. Hasiči u vozidel provedli protipožární opatření, nainstalovali zástěny a zasypali sorbentem uniklé provozní kapaliny. Jakmile to situace na místě nehody dovolila, uklidili hasiči komunikaci od střepů a úlomků z vraků vozidel a zametli použitý sorbent. Nehoda tak na několik hodin uzavřela hlavní tah na Slovensko. Příčinu a okolnosti této tragické nehody, která si na Vsetínsku vyžádala již třetí lidský život v letošním roce, šetří Policie ČR.

Rudolf Maňas

Zdroj, foto: HZS Zlínského kraje, Lucie Javoříková